W pracy jako coach często spotykam się z klientami, którzy pomimo znajomości zasad i posiadanej wiedzy wciąż nie radzą sobie z wyrównaniem cukrzycy. Są też osoby, które mówią „zawalił mi się świat”, „wszystko się pozmieniało”, „jak to teraz wszystko ogarnąć”. Rozmawiam też z rodzicami, którzy są wręcz przerażani pojawieniem się choroby u ich dzieci. Szukają chaotycznie informacji w Internecie, w mediach społecznościowych, w grupach wsparcia. Rezygnują z pracy, skupiają się na dziecku z chorobą, zapominając o innych członkach rodziny, a przede wszystkim o sobie. U młodych osób często pojawia się bunt i niechęć do mierzenia cukrów czy podawania insuliny. U starszych- rezygnacja.

A gdyby to jednak spróbować poukładać?

Podczas sesji ze mną skupiasz się na swojej przyszłości, planujesz działania, konkretnie określasz je w czasie i przygotowujesz się na ewentualne niepowodzenia. W trakcie i po sesji możesz liczyć na moje wsparcie. Używasz narzędzi, które pomagają Ci zmienić perspektywę, tak aby spojrzeć na różne rzeczy inaczej. Po kolejnej sesji weryfikujesz swoje działania. Analizujesz co poszło dobrze i co mogło pójść lepiej. Wszystko po to, abyś w efektywny sposób mógł wytyczyć i osiągnąć ważne dla Ciebie cele.

Wiem, że to pomaga.

Jeżeli czujesz się zagubiony, zastanawiasz się jak sobie poradzić z nową sytuacją, gdzie szukać wsparcia, co będzie dalej to zapraszam Cię do rozmowy.  Jeżeli jesteś osobą,  która szuka wsparcia w związku z pojawieniem się choroby w jej życiu, czy w życiu najbliższych jej osób lub jeśli chorujesz już jakiś czas, a wciąż czujesz, że nie jest Ci “po drodze” z cukrzycą to jest propozycja właśnie dla Ciebie.

Zapraszam Cię do zakładki Oferta, gdzie będziesz mógł zapisać się na bezpłatną konsultację.